ОБАВЕШТЕЊЕ О НАСТАВИ НА ДАЉИНУ ТОКОМ ВАНРЕДНОГ СТАЊА КОЈЕ ЈЕ НАМЕЊЕНО РОДИТЕЉИМА/ЗАКОНСКИМ ЗАСТУПНИЦИМА УЧЕНИКA

Поштовани ученици, због новонастале ситуације морамо убрзано да пређемо на онлајн наставу. Убрзо ћемо почети да постављамо наставне садржаје на сајт школе, али најважнији део наставног процеса ћете остварити у директној комуникацији са својим професорима. Већина професора у настави користи Гугл учионицу (Google classroom), а за обавештења Вибер групе. Обавезни сте да активно пратите наставни процес и придржавате се распореда часова. За све што вам није јасно слободно се обратите одељењском старешини или предметном наставнику.

Из настојања да се одржи што квалитетнија настава на даљину, али и узимајући у обзир реалне потребе свих који учествују у наставном процесу, Графичка школа ће наставу на даљину изводити недељним мењањем смена

Сатница часова наставе на даљину

МЕЈЛОВИ НАСТАВНИКА

I РАЗРЕД